XXIII –oji poeto Stasio Anglickio premija! 23 kartą ir aš džiaugiuosi jos įteikimu jauniesiems poetams! Poezijos šventė „Plunksną nuplukdė laikas“ vyko Kuršėnų bibliotekoje. Ačiū Šiaulių rajono savivaldybei, tęsiančiai šios premijos skyrimą. Kūryba, įsileisdama į minčių ir pojūčių erdves, skatina tobulėti, augti, skleistis gebėjimams. Tuo įsitikinome klausydami mokinių skaitomų eilių ir mokytojų pastebėjimų.
23 –ios kasmetinės premijos laureatėmis tapo Emilija Dubro ir Irūna Kačinskytė. Puikius kūrinius komisijai pateikė ir Viltė Jocaitė, Goda Kulikauskaitė, Saulė Rakauskaitė, Patricija Norkutė, Deimantė Stanelytė.
Nuoširdi padėka konkurso organizatorėms šaunioms mokytojoms, skatinančioms kurti, atsiskleisti mokinių gebėjimams: Raimondai Rumbinaitei, Birutei Šufinskienei, Alinai Šimkevičienei, Jolantai Reimerienei, Astai Mazūraitei.Stasys Anglickis 1945–1966 m. mokytojavo Kuršėnuose, o vėliau vis atvykdavo į poezijos vakarus į savo ir mūsų tuometinę Kuršėnų I vidurinę mokyklą. Prisiminimus sustiprina išlikusi nuotrauka iš 1975 metais vykusios vakaro, kur aš – mokinukė laukiu poeto Stasio Anglickio autografo knygai „Suvirpa žemės pilnatis”. Džiugu, kad mokykla buvo pavadinta mokytojo, poeto Stasio Anglickio vardu, kad čia saugomas jo atminimas. (nuotr. Ramūno Snarskio ir R. Baškienės)