Tarptautinės vaikų knygos dienos minėjimas Vytauto Vitkausko bibliotekoje Kuršėnuose tapo nuoširdaus džiaugsmo ir skatinimo skaityti knygas švente. Jau septyniolikti metai esu vaikų knygos šventės globėja, kasmet apdovanoju aktyviausius knygų bičiulius naujausiomis knygomis.
Dėkoju šauniai bibliotekos vadovei Ingridai Klupšaitei ir jos kolektyvui už gražiai organizuojamas šventes. Šiemet šventės svečiais buvo vaikų knygų rašytoja Rasa Dmuchovskienė ir dailininkas Gintaras Jocius, sudominę šventės dalyvius ne tik linksmais pasakojimais apie knygos personažą skruzdeliuką, bet ir linksmu piešimu bei veidyba. Man buvo didžiulis džiaugsmas įteikti geriausią dovaną – knygas įvairių nominacijų laureatams:
Gytei, Gabrielei ir Viliui Skirbauskams – nominacija„Skaitanti šeima“;
Jurgiui Rupšiui ir mamai Vilijai Rupšienei – nominacija„Augu skaitydamas“;
Kristupui Kiaulakiui – nominacija„Skaitomanas“;
Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro 1 klasės moksleiviams ir jų mokytojai Renatai Glodenienei – nominacija „Skaitymo atradėjai“;
Šiaulių rajono Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos 4C klasės moksleiviams ir jų mokytojai Rimai Navickienei – nominacija „Knyga – klasės draugė“.