Sveikinu visus savivaldybių tarnautojus, ypatingai – seniūnus, seniūnaičius, bendruomenių pirmininkus, visus, kurie savo gyvenimą sieja su vietos savivalda. Šiemet jau 16 kartą Lietuvoje minime Vietos savivaldos dieną, kuri dar kartą primena pilietiškumo ir demokratijos svarbą, įprasmina teisę savarankiškai spręsti problemas, girdint ir įsiklausant į gyventojų nuomonę.
Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų pasiaukojančią tarnystę, už idėjas ir pasiūlymus, stiprinant savivaldą, o tuo pačiu – Lietuvą. Jūsų parengti projektai ir jų įgyvendinimas keičia savivaldybių veidus, Jūsų dėmesingumas žmonėms, padeda išspręsti kebliausius klausimus. Ačiū už ilgametį bendradarbiavimą.
Išlikite atsakingais, pareigingais ir garbingais, būkite tvirtais savivaldos ramsčiais, kurie, net ir besikeičiančių politinių vėjų metu, geba išsaugoti ramybę ir pirmenybę teikia ne politikavimui, o sąžiningam pareigos atlikimui.Optimizmas, naujos idėjos, pasiryžimas darbui ir atsakomybė už mūsų valstybę tegul stiprina ir teikia jėgų.