Sausio 19 dieną 100 metų jubiliejų šventė Kuršėnuose gyvenanti Bronė Vyšniauskienė. Šiuo metu moteris gydosi Kuršėnų ligoninėje ir džiaugiasi puikia medikų priežiūra.
Bronę Vyšniauskienę pasveikinome kartu su mano patarėja Ada Grakauskiene, Kuršėnų miesto seniūnu Vytautu Gedmontu, ligoninės direktore Renata Noreikaite. Jubiliatę sveikino ir gausus jos giminaičių būrys.
Visi džiaugėsi, kad močiutė puikiai prisimena savo gyvenimą. Sakydama, kad gyvenimas yra gražus, ji kalbėjo apie sutiktus žmones, aplankytus miestus. Ji pasakojo, kad mėgsta vartyti albumus, nuotraukos primena ekskursijas į Armėniją, Gruziją, Azerbaidžaną, poilsį Palangoje.
Veikli jubiliatė daug metų išdirbo tuometiniame Pavenčių cukraus fabrike. Susitikimo metu, stebindama savo gera atmintimi, minėjo vadovų ir bendradarbių pavardes. Ji sakė: „Visada mylėjau Dievulį ir žmones, padėdavau nelaimės ištiktiems žmonėms. Mėgau kepti bandeles ir pyragus ir jais dalintis.“
Bronė Vyšniauskienė išaugino dukrą ir sūnų, kuris, deja, mirė prieš 7 metus, o prieš 36 metus palaidojo vyrą.
Jubiliatė džiaugėsi sulaukusi trijų anūkų, trijų proanūkų ir vienos proproanūkės. Džiaugėsi juos matydama savo šventėje. Visi linkėjo jubiliatei sveikatos ir stiprybės. Sugiedojo ilgiausių metų ir akcentavo, kad Bronės Vyšniauskienės mokėjimas džiaugtis gyvenimu ir yra jos ilgaamžiškumo paslaptis.