Dalyvavau labai prasmingoje konferencijoje: „Verslas dabarties pokyčiuose“, kuri prasidėjo prie paminklo žymiam pramonininkui Chaimui Frenkeliui ir toliau vyko Ch. Frenkelio rūmuose Šiauliuose. Dėkoju Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentui Arvydui Stulpinui, pakvietusiam į jau septintus metus į jų rengiamą konferenciją, kurios metu buvo išgirsti ne tik puikūs pranešimai, bet ir pagerbti verslo riteriai, diskutuojama apie pokyčius. Ačiū Lietuvos pramoninkų konfederacijos prezidentui Vidmantui Janulevičiui už dalykiškas įžvalgas ir esminius siūlymus. Visada džiaugiuosi girdėdama Šiaulių miesto mero Artūro Visocko, Akmenės mero Vitalijaus Mitrofanovo dalykiškas kalbas. Su kolega Stasiu Tumėnu išsakėme pagarbą verslo žmonėms, sukūrusiems darbo vietas ir turtinantiems mūsų valstybę bei sugebantiems įveikti problemas.
Dėl energetinės krizės laukia nelengvas laikotarpis, todėl visų institucijų bendradarbiavimas, išmintis ir atsakomybė yra būtini! Demokratų frakcijos nariai į Seimo Rudens sesijos darbų programą taip pat pateikėme konkrečius, su tos srities specialistais aptartus siūlymus, kad verslui būtų nedelsiant suteikiama visa reikiama parama, kad darbuotojai išliktų darbo rinkoje, kad būtų taikomos lengvatos šildymui, kompensuojamas energetinių kainų šuolis, valdomas chaosas elektros rinkoje, fiksuojant elektros energijos kainos dydį ir t.t.
Dėkoju už įdomius pranešimus LAVA direktorei Audronei Alijošiutei-Paulauskienei, „Etaplius“ direktorei Giedrei Brazlauskaitei, TV laidų vedėjui, istorinių knygų autoriui Robertui Petrauskui. Ačiū puikiam moderatoriui Ugniui Savickui, kurio dėka konferencija tapo dar labiau turiningesnė.