Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės nariai: Domas Griškevičius, Algirdas Butkevičius, Laima Nagienė, Stasys Tumėnas ir aš, kartu su Seimo nare prof. Vilija Targamadze bei Šiaulių regiono verslo ir savivaldos atstovais dalyvavome diskusijoje dėl Šiaulių valstybinės kolegijos ateities. Švietimo ministerijos numatomos pertvarkos ar galimi Lietuvos kolegijų sujungimai negali būti vykdomi skubotai ir atsieti nuo racionalios analizės bei vietos savivaldos ir verslo įvertinimo.
Dėkoju Šiaulių valstybinės kolegijos direktorei dr. Linai Tamutienei už išsamų Kolegijos veiklos pristatymą ir rūpestingumą dėl ateities perspektyvų. Dabar čia mokosi 1640 studentų pagal 23 studijų programas, dirba 106 dėstytojai.Nuoširdžiai džiaugiuosi Šiaulių regiono savivaldybių ir verslo atstovų dėmesingumu ir darniu bendradarbiavimu su šia pažangiai dirbančia ugdymo įstaiga. Būtina sistemiška ir aiški regioninė politika, rengiant specialistus, kurie galėtų ir norėtų likti dirbti regiono įmonėse.
Šiaulių pramonininkų asociacijoje tęsėme diskusiją apie mokestinę reformą ir jos galimą įtaką verslo plėtrai. Dėkoju asociacijos prezidentui Žydrūnui Griniui, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentui Vyčiui Lembučiui ir jų kolegoms už dalykišką diskusiją ir racionalius pasiūlymus.