27 d. Seimo valdyba vyko į išvažiuojamąjį posėdį Mažeikiuose, kur su „ORLEN Lietuva“ atstovais aptarė įmonės veiklą ir perspektyvas. Kelionės metu buvo sprendžiami ir kiti Seimo valdybos klausimai.

AB „ORLEN Lietuva“ įmonės veiklos gamybos ir finansinius rezultatus, prioritetus ir strateginius tikslus pristatė įmonės generalinis direktorius Michalas Rudnickis. Mažeikių rajono savivaldybės mero patarėjas Virgilijus Radvilas informavo apie Mažeikių rajono savivaldybės privalumus ir pramonės plėtros galimybes. Bendrovė yra didžiausia mokesčių mokėtoja Lietuvoje – į Valstybės biudžetą jau sumokėjusi per 5,5 mlrd. eurų.

Vyko prasminga diskusija, kurioje dalyvavo Seimo valdybos nariai, ORLEN Lietuva“ atstovai bei kadenciją baigiantis Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys ir naujai išrinktas Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius.

„Mums, kaip įstatymų leidėjams, yra svarbu iš arti susipažinti su strateginėmis įmonėmis, suprantame, kokią didelę reikšmę jos turi valstybei ir regionui. Konkrečiai „Orlen Lietuva“ užtikrina mūsų energetinį saugumą. Išgirdome ir kylančias aplinkosaugos problemas, atkreipsime į jas dėmesį priimdami įstatymus“, – po susitikimo sakė Seimo Pirmininkas.

Bendrovės atstovai pasidžiaugė, kad pastaraisiais metais vyksta aktyvus ir glaudus bendradarbiavimas su valdžios institucijomis, valstybė rodo pozityvų požiūrį ieškant kompromisinių sprendimų.