Seimo tarpparlamentinių ryšių su Latvijos respublika grupės narių susitikimas vyko Joniškyje. Daugelį metų esu šios grupės narė, džiaugiuosi, kad jau dešimtąjį kartą Lietuvos ir Latvijos parlamentų tarpparlamentinių ryšių grupės susitinka kartu minėti Baltų vienybės dieną ir pasitarti apie svarbiausius bendradarbiavimo klausimus.
Susitikime diskutavome apie pagalbos veiksmus Ukrainai, energetikos ir infliacijos sukeltus iššūkius mūsų valstybėse bei aptarėme bendrus veikimo planus.
Latvijoje šių metų spalio 1 d., vyks Parlamento rinkimai, svarbu, kad ir naujosios kadencijos narių planuose būtų noras tęsti prasmingas bendradarbiavimo tradicijas. Baltų vienybės dienai skirto minėjimo metu estafetė kitais metais surengti Baltų vienybės dienos minėjimą iškilmingai perduota Latvijos miestui Saldu.
Nuoširdi padėka šauniam Joniškio rajono merui Vitalijui Gailiui, savivaldybės darbuotojams, darnaus bendradarbiavimo šviesą nešantiems, baltų tradicijas puoselėjantiems kultūros žmonėms. Minėjimą savo dalyvavimu pagerbė Seimo pirmininko pavaduotojas Paulius Saudargas, Kultūros ministras Simonas Kairys, ambasadoriai ir kiti svečiai.