Tai gražus ir sektinas bendradarbiavimo pavyzdys! Kaskart susitikę su Šiaulių miesto meru Artūru Visocku girdime išskirtinai nuoširdų, dalykišką rūpinimąsi Šiaulių miestu ir Šiaulių regionu. Jo aktyvi veikla suteikia pagreitį veikti.
Šiaulių miesto meras Artūras Visockas už bendradarbiavimą ir pastangas įgyvendinant Šiauliams ir visai Šiaurės Lietuvai svarbius strateginius projektus padėkojo kadenciją baigiantiems Seimo nariams. Anot Artūro Visocko, parlamentarai, nepaisant partinių skirtumų, supranta ir pritaria iniciatyvoms, kurios stiprina regionus, leidžia efektyviai įgyvendinti visuomenei svarbius projektus.
Vyriausybės posėdyje buvo pritarta ekonomikos skatinimo plano, dar vadinamo Ateities ekonomikos DNR planu, pakeitimui. Teritorijoms vystyti ir verslui palankiai aplinkai gerinti vietoje 20 mln. buvo paskirta 25 mln. eurų. Padidėjus sumai, atsirado galimybė iki 5 mln. eurų skirti orlaivių priežiūros veiklos plėtrai Šiaulių oro uoste. 
„Mes teikėme iniciatyvą vystyti ir stiprinti valstybei priklausantį ir visai Lietuvai svarbų objektą – Šiaulių oro uostą. Kad tai nebūtų tik tušti žodžiai, Šiaulių savivaldybė oro uosto infrastruktūrą pradėjo rekonstruoti miesto biudžeto lėšomis. Žinojome, kad mūsų turimi 5 milijonai yra tik pusė visos reikalingos sumos, todėl kreipėmės į Vyriausybę. Birželio pradžioje Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės pirmininko Stasio Tumėno ir kitų grupės narių dėka Seimo nariai buvo supažindinti su projekto svarba ir jau vykstančiais aktyviais darbais. Įvertinę suplanuotų darbų reikšmę regiono konkurencingumui, investicijų pritraukimui ir naujų darbo vietų kūrimui, kreipimąsi į Ministrą Pirmininką pasirašė per du trečdalius Seimo narių, iš viso 84 parlamentarai. Žmonės, priklausantys skirtingoms partijoms, dalis jų niekaip nesusiję su Šiaurės Lietuva. Asmeniškai dėkoju kiekvienam iš pasirašiusių Seimo narių, įskaitant ir buvusi Ministrą Pirmininką Algirdą Butkevičių. (Pridedamas raštas su Seimo narių parašais)
Dabar, kai mūsų iniciatyva gavo ir Vyriausybės palaikymą, galiu drąsiai pavadinti šį procesą valstybinio požiūrio pergale. Tai ne tik lėšų skyrimas, bet ir signalas, kad savivaldos ar visuomenės iniciatyvos yra matomos, kad bendruomenės, verslo, savivaldos ir centrinės valdžios bendradarbiavimas gali sukurti pavyzdinius projektus. Tokių pavyzdžių regione yra ir daugiau, pavyzdžiui, investicija į Akmenės laisvąją ekonominę zoną. 
Noriu milžinišką padėką Seimo nariams išreikšti ir dėl efektyviai įgyvendinamų projektų, kurie nubūtų galimi, jei bendradarbiaujant su Šiaulių krašto bičiulių grupe, nebūtų skirtas finansavimas Bačiūnų gatvei atnaujinti, Šiaulių kultūros centro remontui, o kiek anksčiau – Šiaulių sporto gimnazijos salės statybai. Valstybės ir savivaldos lėšomis finansuojami projektai vyko per maksimaliai trumpą laiką ir dar leido sutaupyti įspūdingas sumas. Skaičiuojama, kad dėl to biudžete galėjo likti 4–5 mln. eurų. 
Rinkimų laikotarpiu kiek nedrąsiai kalbama apie Seimo narių pastangas ir geruosius bendradarbiavimo pavyzdžius. Atvirkščiai, manau, kad tam kaip tik dabar turėtų būti skiriamas padidintas dėmesys, nes įprastu metu informacija apie Seimo sprendimus dar sunkiau pasiekia visuomenę. 
Norisi, kad per gerąją patirtį žmonės išmoktų pasitikėti valdžios institucijomis, o ypač parlamentu. Tokie darbai, kuriuos bendromis jėgomis pavyko atlikti Šiaulių mieste ir regione, neabejoju, augina Seimo prestižą. Jeigu šitoks darbų tęstinumas būtų įmanomas, Lietuva žengtų milžinišką žingsnį link tikėjimo vienas kitu“, – kalbėjo Šiaulių miesto meras. 
Artūras Visockas į Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės atstovus Rimą Baškienę ir Stasį Tumėną kreipėsi su prašymu, svarstant kitų metų valstybės biudžetą, numatyti finansavimą ir Rėkyvos progimnazijos pastato remonto ir priestato statybos darbams.
„Norėčiau, kad efektyvaus darbo pavyzdžiai būtų įgyvendinami ir su nauja Vyriausybe. Rėkyvos mokyklos statyba neturėtų tęstis iki 2025-ųjų, ją būtina įvykdyti per artimiausius dvejus metus. Tikiu, jog visoms Vyriausybėms turi rūpėti efektyvių ir racionalių projektų įgyvendinimas. Auginkime pagarbą valstybės institucijoms tinkamai atlikdami savo pareigą“, – teigė A. Visockas.