Šiauliuose kovo 29 d. lankėsi Premjeras Saulius Skvernelis. Kartu su Šiaulių miesto meru Artūru Visocku, Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės nariais ir Šiaulių universiteto tarybos pirmi­ninku Arvydu Murza bei laikinuoju rektoriumi Dariumi Šiaučiūnu vyko dalykiškas pokalbis dėl Šiaulių universiteto perspektyvų. Premjeras patikino, jog turime surasti sprendimus, kad Šiaulių universitetas išlaikytų savarankiškumą ir tapęs Vilniaus universiteto dalimi. Seimo nariai šiauliečiai buvo sustabdę Seimui teiktą nutarimo projektą dėl Vilniaus ir Šiaulių universitetų jungimosi, nes pasigedo saugiklių, koks ateityje bus Šiaulių akademijos statusas. Vėliau spaudos konferencijoje Saulius Skvernelis sakė: „Šiaulių universitetas bus savarankiškas, turės savarankišką finansavimą ir valdymo organus, nors tampa Vilniaus universiteto dalimi ir vadinsis Šiaulių akademija. Turės autonomišką statusą, tad kviečiu regiono jaunuolius rugsėjį rinktis studijas Šiaulių akademijoje. Neabejoju, stiprioje ir patrauklioje mokykloje.“

Savivaldybėje taip pat buvo aptarti ir kiti aktualūs miestui klausimai. Tarp jų – Šiaulių oro uosto, LEZ ir t. t. „Be Vilniaus yra ir kita Lietuva, – sakė S. Skvernelis. – Svarbu išlyginti netolygumus ir daryti ekonomiškai pagrįstus žmonėms skirtus projektus. Džiaugiuosi, kad čia nestatomos oro pilys, o kai projektai daromi žmonių naudai, jeigu investuoja ir savivaldybė, tai ir Vyriausybės palaikymas bus. Šalia stipraus karinio oro uosto yra civilinis oro uostas, kurį taip pat galima panaudoti. Per ilgai nėra aiškumo dėl šio klausimo“, – pabrėžė Vyriausybės vadovas, patikindamas, jog dėl Šiaulių oro uosto bus surengtas atskiras pasitarimas.

Vienas iš Premjero vizito tikslų buvo apsilankyti ir Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje. Lygiai prieš 15 metų Šiauliuose nusileido pirmieji NATO oro policijos misijos naikintuvai, o Lietuva įsto­jo į NATO. Premjeras KOP Aviacijos bazėje padėkojo Lenkijos kariams, šiuo metu atliekantiems Oro policijos misiją.

S. Skvernelis dar dalyvavo Šiaulių pramonininkų asociacijos susirinkime, o vakare Šiaulių viešojoje P. Višinskio bibliotekoje susitiko su miesto gyventojais. Atsistoję, plodami šiauliečiai sausakimšoje salėje pasitiko Premjerą, uždavė daug klausimų ir džiaugėsi, kad sulaukė aiškių, nuoširdžių atsakymų.