Ketvirtadienį Šiaulių rajono švietimo bendruomenė iškilmingai paminėjo Tarptautinę mokytojų dieną. Padėkota rajone dirbantiems mokytojams. Paskelbta Šiaulių rajono Metų mokytoja. Ja tapo Inga Klinauskienė, Šiaulių rajono Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė.
Šių metų šventės kodas – žemaitiškas, skirtas Žemaitijos metams, todėl ne tik scenoje bet ir žiūrovų salėje skambėjo žemaitiška šnekta visos salės ansamblio darniai dainuojama žemaitiška „Oi, vuolunge“.
Tarptautinės mokytojų dienos šventė vyko Šiaulių dramos teatre. Po šventinio minėjimo mokytojai žiūrėjo režisieriaus Aido Giniočio spektaklį pagal Nikolajaus Gogolio pjesę „Revizorius“.
Dėkojau mokytojams už pasiaukojantį darbą, už sugebėjimą ne tik mokyti vaikus mokymo programų, bet ir dėstyti jiems gerumo, pagarbos, meilės, atsakomybės pamokas. Kalbėdama apie pokyčius švietimo sistemoje kviečiau visus teikti pasiūlymus, kartu spręsti problemas. Už ilgametį darbą vadovaujant mokykloms įteikiau padėkas Vytautui Arvasevičiui – Šakynos mokyklos direktoriui, Zitai Bezarienei – ir Raudėnų mokyklos-daugiafunkcio centro direktorei, Juozui Vasiliauskui – Gruzdžių gimnazijos direktoriui, Rimantui Goriui – Bazilionų mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriui bei Nijolei Pocienei – Kuršėnų kūrybos namų direktorei.
Tą pačią dieną savo veiklos dvidešimtmetį minėjo Šiaulių trečiojo universiteto dėstytojai ir studentai. Mokymosi visą gyvenimą, veržlumas ir atkaklumas, išmintis ir pasidalinimas žiniomis, tikėjimas ir pasitikėjimas – būdingas kiekvienam TAU studentui. Džiaugiausi galėdama pasveikinti gausią, per 1000 studentų jungiančią bendruomenę ir jų rektorių A. Baublį.