Roko opera „Priesaika“ bendram kūrybiniam darbui apjungė ir roko muzikantus, ir garsius operos solistus. Tai istorija apie partizanus, kurie pokario metais paliko savo gimtuosius namus ir pasitraukė į mišką, kad ten galėtų kovoti už savo tėvynę. Jie taip pat mylėjo, juokėsi, buvo kupini vilties, buvo jautrūs skausmui ir liūdesiui, bet nuo visų kitų skyrėsi tuo, kad turėjo savo gyvenime ypatingai kilnų tikslą ginti laisvę. Apie ką Jie kalbėjo?.. Ką mylėjo?.. Ar tikėjo savo pergale?.. Ar bijojo mirties?.. Ar duota priesaika Jiems reiškė tai, dėl ko buvo verta paaukoti gyvybę?.. Tai gali atsakyti tik likę Jų pačių prisiminimai, kurių pagrindu ir buvo sukurta roko opera „Priesaika“. Tai kūrinys apie tikrus žmones, tikrus Jų likimus, apie tai kas dovanojo mums laisvą ir nepriklausomą Tėvynę. Mokytojas, kunigas, studentas, ryšininkė – šie personažai iš naujo leidžia pažinti partizanus, kurie širdyse karštai tikėjo, jog Jų kova nebus veltui.

Daugelyje Lietuvos miestų publikos ovacijomis palydima roko opera „Priesaika“. Alytaus kultūros ir komunikacijų centre roko operos atlikėjus ir kūrėjus pagerbė ypatingas svečias – legendinis Dzūkijos regiono partizanas – Juozas Jakavonis – Tigras, Adolfo Ramanausko-Vanago bendražygis. Šio kovotojo prisiminimais dalijasi ir roko operos personažai. Susijaudinęs Senolis dėkojo už Jo ir bendražygių veiklos įprasminimą tokiu netradiciniu kūriniu, kuris budina iš letargo ir važiuoja per šalį skatindamas piliečius būti atsakingais ir rūpintis Lietuva taip, kaip ji rūpėjo pokario kovotojams. Tai ne tik drama ir kančia, jų gyvenime buvo ir daug lyriškų akimirkų, taip pat nestigo juokingų nutikimų, kuriuos šmaikščiai įprasmina „Thundertale“ muzikantai bei Liudas Mikalauskas, Egidijus Bavikinas, Sandra Lebrikaitė. Šiam kūriniui libretą parašė pirmasis LR Seimo gynėjų vadas, Lietuvos Šaulių savanorių rinktinės vadas Gediminas Jankus, muziką ir dainas sukūrė patriotinės roko grupės „Thundertale“ vokalistai ir atlikėjai: Laurynas Baškys ir Jonas Chockevičius.

Roko operos režisierius – Nerijus Petrokas, scenografas – Sergejus Bocullo. Roko operos atlikėjai: Laurynas Baškys, Jonas Chockevičius, Rokas Baškys, Paulius Petrauskas, Egidijus Bavikinas, Sandra Lebrikaitė ir Liudas Mikalauskas lapkričio 18 d. pradžiugino ir privertė susimąstyti Mažeikių miesto gyventojus bei svečius. Į renginį atvyko ir vienuolio brolio Astijaus delegacija.