Kuršėnų kultūros centre vyko iškilmingas Kuršėnų ligoninės veiklos 70 metų minėjimas. Per 70 metų pasikeitė ne viena gydytojų, medicinos darbuotojų karta. Keitėsi ir pati ligoninė. Jubiliejų Kuršėnų ligoninė pasitiko pasikeitusi ne tik statusu, bet ir išvaizda bei plačiai atvertomis paradinėmis durimis. Sveikatos apsaugos ministerija Kuršėnų ligoninę teikia pavyzdžiu daugeliui Lietuvos rajonų ligoninių, kaip reikia tvarkytis, kaip teikti pagalbą žmonėms ir būti labai reikalingais.

Nuo 2018 metų liepos 1 d. iš gydymo įstaigos, kurioje gydymo paslaugų jau beveik nebebuvo įmanoma teikti dėl pasibaigusios licencijos, aparatūros ir specialistų trūkumo ir šimtatūkstantinių skolų, Kuršėnų ligoninė pasirinko realią išeitį – tapo slaugos įstaiga, kurioje teikiamos ir būtinosios, skubios pagalbos paslaugos, Dienos stacionaro paslaugos, veikia Konsultacijų poliklinika, teikiamos reabilitacijos, dantų protezavimo paslaugos. Jeigu sveikatos bėda rimtesnė – tiesioginis koridorius į Respublikinę Šiaulių ligoninę. Šiaulių rajono gyventojai turi ir per 70 slaugos lovų, kur žmogui skiriamas ir deramas dėmesys.

Kuršėnų ligoninės kolektyvą ir direktorę Renatą Noreikaitę sveikino rajono meras Antanas Bezaras, Respublikinės Šiaulių ligoninės generalinis direktorius Remigijus Mažeika, Šiaulių greitosios medicinos pagalbos stoties vyriausioji gydytoja Eugenija Kukaitienė, Šiaulių miesto Dainų pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Aurika Koncienė, Radviliškio ligoninės direktorius Vaidas Smalinskas, klinikos Kuršėnuose „Medicinos namai“ vadovas Vytautas Jakubauskas, Šiaulių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Vilma Plaušinaitienė ir daug kitų sveikintojų.

Gražiai ligoninės istoriją pristatė ilgametis gydytojas Robertas Šaulys.

Dėkojau šauniam ligoninės kolektyvui, įnešusiam svarų indėlį į šalies medicinos istoriją. Dešimtmečiai kolektyvo pasiaukojančio darbo – tai išgelbėtos gyvybės, sugrąžintos sveikatos, suteiktos viltys, tai dėmesingumas ir paslaugumas, pagalba ir paguoda, neišsenkamas gerumas, kuris taip dosniai dalinamas kiekvienam pacientui. Linkėjau, kad medicinos darbuotojus lydėtų žmonių pagarba ir dėkingumo žodžiai, kad džiaugsmo ir pasididžiavimo suteiktų tai, kad pasirinko šį atsakingą ir labai reikalingą darbą.