Į naujas, jaukias Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Naisių bibliotekos patalpas rinkosi gausus būrys svečių, skaitytojų, kurie ne tik sveikino su įkurtuvėmis, bet kartu paminėjo ir 70-ies metų veiklos jubiliejų. Šias patalpas neribotam laikui panaudai suteikė ir įrengė UAB „Agrokoncernas“. Bibliotekoje nupirkti baldai, televizoriai, įrengtos vaikų žaidimo ir skaitymo erdvės.

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Ingrida Klupšaitė ir Lietuvos Respublikos Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis perkirpo šventinę juostelę.

Naisių bibliotekos bibliotekininkė Benita Dabregienė pristatė bibliotekos 70-ies metų veiklos apžvalgą: apie 1984 m. įkurtą klubą-skaityklą, dirbusius darbuotojus, veikusius skaitytojų sambūrius ir kitus raidos pokyčius, įvykusius per šį ilgą gyvavimo tarpsnį.

Sveikindama retą reiškinį – naujos bibliotekos atidarymą dėkojau geros valios žmonėms – Karbauskiams, priėmusiems tokį sprendimą ir jį įgyvendinusiems, džiaugiausi, kad Z.Gėlės muziejus vėl atgavo savo erdves (jose seniau glaudėsi biblioteka).

Kviečiau skaityti knygas ir semtis išminties, bendrauti ir toliau kaip išskirtinė, visus telkianti bendruomenė išlikti pavyzdžiu Lietuvai.