Šiaulių rajono Daugėlių lopšelis-darželis gegužės 23 d. paminėjo savo veiklos 60-metį. Darželio bendruomenė „iššifravo“ Daugėlių pavadinimą, Daugėliai – tai vieta, kur daug gėlių. Todėl ir darželio emblemą, ir aplinką, ir jubiliejinę šventę papuošė daugybė gėlių. Gėlių žiedai įteikti ir darbuotojoms, atidavusioms didelę dalį savo gyvenimo šiam darželiui. Darželio direktorė Aiva Gendvilienė skaičiavo darželio metus, džiaugėsi nuveiktais darbais, išugdytais vaikais, nuoširdžiais darželio darbuotojais.

Kartu su padėjėja Ada Grakauskiene, Šiaulių rajono mero pavaduotoju Česlovu Greičiumi, rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytiene ir kitais svečiais sveikindama darželio bendruomenę dėkojau už jų pasiaukojantį darbą ugdant jaunąją kartą, skatinau, kad deramas dėmesys būtų skiriamas pilietiškumui ir patriotizmui.

Gėlių žiedai ir padėkos raštai įteikti direktorei Aivai Gendvilienei, padėkota auklėtojai, priešmokyklinio ugdymo pedagogei Virginijai Jagminienei, direktoriaus pavaduotojai Juzefai Sąlygienei, virėjai Nijolei Kumžienei, auklėtojo padėjėjai – Birutei Kondrotienei, auklėtojai Rita Tilenienei, logopedei Dainai Liaudanskienei, Ritai Sąlygienei, Vaidai Klimavičienei bei visam darželio kolektyvui.

Šiuo metu darželyje veikia 4 grupės, lanko 76 ugdytiniai. Darželio aplinka liudija, kad čia dirba labai išradingi, mylintys vaikus, gamtą, nestokojantys idėjų ir nebijantys darbų žmonės. Darželio talismanu tapo ir darbuotojų išsaugota, darželinuko tėvelio suremontuota ir prikelta naujam gyvenimui senovinė karuselė, kuri vaikystę prieš keliasdešimt metų primena ne vienam Daugėlių darželį lankiusiam kuršėniškiui.

Informacija parengta pagal Šiaulių rajono savivaldybės administracijos pranešimą