Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Pareigos Seime (II kadencija)

Seimo komitetuose

Socialinių reikalų ir darbo komitetas → Komiteto narė (nuo 2008 - 11 - 18 iki 2012 - 11 - 16).

Seimo komisijose

Etikos ir procedūrų komisija → Komisijos narė (nuo 2012 - 06 - 30 iki 2012 - 11 - 16).
Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija → Komisijos narė (nuo 2008 - 12 - 22 iki 2009 - 01 - 14).
Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija → Komisijos pirmininko pavaduotoja (nuo 2009 - 01 - 15 iki 2012 - 11 - 16).

Seimo frakcijose

Mišri Seimo narių grupė → Frakcijos narė (nuo 2008 - 11 - 18 iki 2009 - 09 - 09).
Mišri Seimo narių grupė → Frakcijos seniūnė (nuo 2009 - 09 - 10 iki 2010 - 09 - 13).
Mišri Seimo narių grupė → Frakcijos narė (nuo 2010 - 09 - 14 iki 2012 - 11 - 16.)

Parlamentinėse grupėse

Maldos parlamentinė grupė → Narė (nuo 2008 - 11 - 17 iki 2012 - 11 - 16).
Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė → Pirmininko pavaduotoja (nuo 2009 - 01 - 15 iki 2012 - 11 - 16).
Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė → Narė (nuo 2009 - 01 - 20 iki 2012 - 11 - 16).
Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė → Pirmininko pavaduotoja (nuo 2009 - 02 - 12 iki 2012 - 11 - 16).
Seniūnų sueiga → narė (nuo 2009 - 09 - 17 iki 2010 - 09 - 20).
Parlamentinė grupė "Už žmogaus orumą" → Narė (nuo 2010 - 03 - 16 iki 2012 - 11 - 16.)
Laikinoji Seimo narių grupė "Už piliečių talką kuriant Lietuvą be korupcijos" → Narė (nuo 2010 - 06 - 10 iki 2012 - 11 - 16).
Šiaulių krašto bičiulių parlamentinė grupė → Narė (nuo 2010 - 12 - 22 iki 2012 - 11 - 16).
Metro idėjos paramos parlamentinė grupė → Narė (nuo 2011 - 04 - 19 iki 2012 - 11 - 16).
Parlamentinė grupė "Už tradicinę šeimą" → Pirmininko pavaduotoja (nuo 2011 - 10 - 14 iki 2012 - 11 - 16).
Parlamentinė grupė "Už vaiko teises" → Pirmininko pavaduotoja (nuo 2012 - 01 - 18 iki 2012 - 11 - 16).

Nuorodos

377 įstatymų projektai →
323 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11