IV kadencija (2016-2020)

Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja, Seimo valdybos narė, Seimo seniūnų sueigos narė nuo 2016-11-15

Seimo komitetuose

Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narė nuo 2016-11-16

Pakomitečiuose

Šeimos ir vaiko gerovės pakomitetis, Pakomitečio narė nuo 2017-07-03

Seimo komisijose

Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, komisijos narė nuo 2017-06-22 iki 2018-03-21

Seimo frakcijose

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija nuo 2016-11-14

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji grupė „Už šeimą“
Šiaulių krašto bičiulių parlamentinė grupė
„Vaiko gerovės“ laikinoji grupė
Laikinoji grupė „Už Lietuvą be korupcijos“
Laikinoji Žemaičių grupė
Motiejaus Valančiaus blaivybės parlamentinė grupė
Etninės kultūros grupė
Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė
Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos respublika grupė
Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė

III kadencija

Seimo komitetuose

Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas → Komiteto narė (nuo 2012 – 11 – 20).

Seimo komisijose

Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija → Komisijos narė (nuo 2013 – 03 – 14).
Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisija → Komisijos narė (nuo 2012 – 12 – 04).

Seimo frakcijose

Mišri Seimo narių grupė → Frakcijos seniūnė (nuo 2012 – 11 – 16).

Parlamentinėse grupėse

Seniūnų sueiga → Narė (nuo 2012 – 11 – 17).
Moterų parlamentinė grupė → Pirmininko pavaduotoja.
Vaiko gerovės parlamentinė grupė → Pirmininko pavaduotoja.
Parlamentinė grupė „Už Lietuvą be korupcijos“ → Narė.
Šiaulių krašto bičiulių parlamentinė grupė → Narė.
Bendruomenių ir pilietinės visuomenės parlamentinė grupė → Narė.
Parlamentinė grupė „Už žmogaus orumą“ → Narė.
Parlamentinė grupė „Už ištikimybę priesaikai“ → Narė.
Parlamentinė grupė „Už šeimą“ → Narė.
Draugystės su Kalnų Karabachu parlamentinė grupė → Narė.
Lietuvos Respublikos Seimo narių, padedančių spręsti kaimo bendruomenėms ir ūkininkams rūpimus klausimus, parlamentinė grupė → Narė.
Regionų plėtros koordinavimo stebėsenos parlamentinė grupė → Pirmininko pavaduotoja.
Metro idėjos paramos parlamentinė grupė → Narė.
Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė → Narė.
Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė → Narė.
Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė → Narė.
Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė → Narė.

II kadencija

Seimo komitetuose

Socialinių reikalų ir darbo komitetas → Komiteto narė (nuo 2008 – 11 – 18 iki 2012 – 11 – 16).

Seimo komisijose

Etikos ir procedūrų komisija → Komisijos narė (nuo 2012 – 06 – 30 iki 2012 – 11 – 16).
Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija → Komisijos narė (nuo 2008 – 12 – 22 iki 2009 – 01 – 14).
Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija → Komisijos pirmininko pavaduotoja (nuo 2009 – 01 – 15 iki 2012 – 11 – 16).

Seimo frakcijose

Mišri Seimo narių grupė → Frakcijos narė (nuo 2008 – 11 – 18 iki 2009 – 09 – 09).
Mišri Seimo narių grupė → Frakcijos seniūnė (nuo 2009 – 09 – 10 iki 2010 – 09 – 13).
Mišri Seimo narių grupė → Frakcijos narė (nuo 2010 – 09 – 14 iki 2012 – 11 – 16.)

Parlamentinėse grupėse

Maldos parlamentinė grupė → Narė (nuo 2008 – 11 – 17 iki 2012 – 11 – 16).
Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė → Pirmininko pavaduotoja (nuo 2009 – 01 – 15 iki 2012 – 11 – 16).
Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė → Narė (nuo 2009 – 01 – 20 iki 2012 – 11 – 16).
Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė → Pirmininko pavaduotoja (nuo 2009 – 02 – 12 iki 2012 – 11 – 16).
Seniūnų sueiga → narė (nuo 2009 – 09 – 17 iki 2010 – 09 – 20).
Parlamentinė grupė „Už žmogaus orumą“ → Narė (nuo 2010 – 03 – 16 iki 2012 – 11 – 16.)
Laikinoji Seimo narių grupė „Už piliečių talką kuriant Lietuvą be korupcijos“ → Narė (nuo 2010 – 06 – 10 iki 2012 – 11 – 16).
Šiaulių krašto bičiulių parlamentinė grupė → Narė (nuo 2010 – 12 – 22 iki 2012 – 11 – 16).
Metro idėjos paramos parlamentinė grupė → Narė (nuo 2011 – 04 – 19 iki 2012 – 11 – 16).
Parlamentinė grupė „Už tradicinę šeimą“ → Pirmininko pavaduotoja (nuo 2011 – 10 – 14 iki 2012 – 11 – 16).
Parlamentinė grupė „Už vaiko teises“ → Pirmininko pavaduotoja (nuo 2012 – 01 – 18 iki 2012 – 11 – 16).

I kadencija

Seimo komitetuose

Socialinių reikalų ir darbo komitetas → Komiteto narė (nuo 2004 – 11 – 18 iki 2008 – 11 – 17).

Seimo komisijose

Narkomanijos prevencijos komisija → Komisijos narė (nuo 2004 – 12 – 16 iki 2006 – 12 – 04).
Šeimos ir vaiko reikalų komisija → Komisijos narė (nuo 2004 – 12 – 16 iki 2004 – 12 – 21).
Šeimos ir vaiko reikalų komisija → Komisijos pirmininkė (nuo 2004 – 12 – 22 iki 2008 – 11 – 17).

Seimo frakcijose

Valstiečių ir Naujosios demokratijos frakcija → Frakcijos narė (nuo 2004 – 11 – 15 iki 2007 – 05 – 07).
Valstiečių liaudininkų ir pilietinės demokratijos frakcija → Frakcijos narė (nuo 2007 – 05 – 08 iki 2008 – 01 – 17).
Valstiečių liaudininkų frakcija → Frakcijos narė (nuo 2008 – 01 – 18 iki 2008 – 11 – 17).

Parlamentinėse grupėse

Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje → Narė (nuo 2004 – 11 – 15 iki 2008 – 11 – 17).
Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė → Narė (nuo 2004 – 11 – 18 iki 2008 – 11 – 17).
Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė → Narė (nuo 2004 – 12 – 02 iki 2008 – 11 – 17).
Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė → Pirmininko pavaduotoja (nuo 2004 – 12 – 02 iki 2008 – 11 – 17).
Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė → Narė (nuo 2004 – 12 – 02 iki 2008 – 11 – 17).
Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė → Narė (nuo 2004 – 12 – 09 iki 2008 – 11 – 17).
Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė → Narė (nuo 2004 – 12 – 22 iki 2008 – 11 – 17).
Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė → Narė (nuo 2004 – 12 – 22 iki 2008 – 11 – 17).
Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė → Narė (nuo 2005 – 01 – 01 iki 2008 – 11 – 17).
Moterų parlamentinė grupė → Narė (nuo 2005 – 03 – 01 iki 2006 – 09 – 17).
Šiaulių krašto bičiulių parlamentinė grupė → Narė (nuo 2005 – 11 – 16 iki 2008 – 11 – 17).
Maldos parlamentinė grupė → Narė (nuo 2008 – 04 – 03 iki 2008 – 11 – 17).

Kontaktai

Kabinetas Seime: I-312
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose:
Vilniaus g. 263-110

Biuras Kuršėnuose:
J. Basanavičiaus g. 5-11